Strona wykorzystuje cookies. Jeżeli się na to nie zgadzasz wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.
FORUM Sony Ericsson - download, pobierz dzwonki, tapety, gry java Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat

Czy to dobry pomysł ??
Tak
40%
 40%  [ 4 ]
Nie
60%
 60%  [ 6 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
YoNi14 
Sony Ericsson
A7X Fan

Sony Ericsson: C702
Piwa: 294/25
Wysłany: 2011-02-09, 21:21   Chcesz coś ściągnąć? Oj nie tak szybko...

Każdy widzi, ze na forum jest małe zainteresowanie. Tak więc pasuję coś zrobić. Na dzień dzisiejszy nowi userzy rejestrują się po to, żeby coś ściągnąć, rzadziej, by uzyskać konkretną pomoc.

Także tu tkwi moja propozycja: co wy na to żeby w dział Download był dostępny od pewnej liczby postów ?? Nie musi być to nie wiadomo jaka duża liczna postów - nie może być za duża, gdyż to odstraszy nowych i poszukają pożądanego pliku na innej stronie. Takie ograniczenie do 5 postów zmusiłoby do udzielenia się na forum oraz może sprawić, że niektórzy zostaną i nie skończą na zassysaniu plików, a co za tym idzie spowoduje większy ruch na forum. tak wiem, że może to wywołać lawinę SPAM'u ale zawsze warto zaryzykować.

Czekam na opinię innych.

hubert123454 
Bass Sound System xD

Sony Ericsson: Xperia X8
Sieć: Orange
Piwa: 312/320
Wysłany: 2011-02-09, 21:25   

YoNi14, właśnie ze względu na spam jak sam stwierdziłeś ta propozycja nie zostanie przyjęta przez ADMINISTRATORÓW.

DoGeR 

Sony Ericsson: Aino
Sieć: Plus GSM
Piwa: 345/24
Wysłany: 2011-02-09, 21:29   

Jak wyżej. Sprawa była już kiedyś omawiana.

Odpada.

klosiar32 
Reggae!

Sony Ericsson: Elm
Piwa: 71/229
Wysłany: 2011-02-09, 23:06   

Spam, Spam, Spam

DoGeR, czy nie ma lekarstwa ?

Ja z Pawłem możemy zaangażować się w jego projekt, będziemy pilnować działy, w których mamy uprawnienia do moderowania. Ewentualną resztą zajmie się grupa moderatorów.

W takiej fajnej zakładce na górze strony "Użytkownicy" jest kilka ładnych stron z userami mającymi aż 0 postów, pozdrawiam ich z tego miejsca, mamę jak i tatę.

Forum jest ciekawe i bogate w pliki. Ma około 10 stałych userów. W tym przypadku ilość zarejestrowanych userów jest minusem.

dużo plików i kilka stałych userów ma każde startujące forum o Se, tylko że one ryzykują z myślą upadku forum by podnieść jego prestiż i nie utrzymywać go "w stabilnym stanie"! wysoka administracjo.

Chyba że lubicie jak pieniądze zanikała w kurzu :/

Postaw piwo autorowi tego posta

raf56 

Sony Ericsson: K800i
Sieć: Orange
Piwa: 223/195
Wysłany: 2011-02-10, 00:26   

Tak, tylko nie rozumiesz, że niektórzy a zasadniczo to 99,9% tych biednych ludzi ma w d..e
to forum i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego i nadzwyczajnego. Forum funkcjonuje i zawsze funkcjonowało na zasadzie take and go, żadnych opłat, żadnych specjalnych wymogów. Pomyśl sobie co będzie jeśli takie ograniczenie wejdzie? Pomijam już, że codziennie trzeba byłoby usuwać po 150 postów o treści ":D:D:D:D:D", czy "ku... co to za ograniczenie? Przecież jeszcze wczoraj tego nie było? A pierd...e się wszyscy na wasze nieogolone ryje, spadam na inne forum". Według mnie trochę by to nierozsądne było, to trochę tak jak zakładanie sobie pętli na szyję i tańczenie na chwiejącym się taborecie.

qw3rty_ 
SE Junior
fahişə !

Sony Ericsson: W595
Piwa: 21/7
Wysłany: 2011-02-10, 19:19   

raf56, zgadzam się z tobą w 100%. Ograniczenie można by było wprowadzić na jeden, dwa dni i zobaczymy co się stanie.

Odpowiedz do tematu