Strona wykorzystuje cookies. Jeżeli się na to nie zgadzasz wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.
FORUM Sony Ericsson - download, pobierz dzwonki, tapety, gry java Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
YoNi14 
Sony Ericsson
A7X Fan

Sony Ericsson: C702
Piwa: 294/25
Wysłany: 2012-06-11, 11:50   Modyfikacja forum

Witam po długiej przerwie Administrację forum Twój-SE.info .

Szczerze mówiąc z nudów zajrzałem tutaj. Pierwsze na co natrafiłem to smutny widok ~30 osób, które odwiedziły forum. Za moich aktywnych czasów było nich o 100 więcej, nie mówiąc jeszcze kiedy byłem początkujący. Wtedy liczba osiągała wynik 300 osób. Zmusza mnie to do przedsięwzięcia pewnych działań.

Co jest przyczyną tak niskiego wyniku ?? Mała liczba aktywnych userów którzy dodawali by nowe pliki, poruszali nowe tematy ?? W pewnym stopniu tak. A może jest to spowodowane Pijawkami, które tylko chcą brać, a nie dawać ?? To było od zawsze. Istnieje powód oczywisty - jest nim likwidacja marki Sony Ericsson oraz stawiania większej uwagi na Android OS.

Kieruję w związku z tym pytanie do Administracji: zamierzacie zrobić cokolwiek w celu zwiększenia liczby userów na forum ?? Macie zamiar zmienić forum, by bardziej odpowiadało dzisiejszym trendom (marce Sony, Androidowi) ?? Chcecie dalej prowadzić forum bez żadnych perspektyw ?? Przekwalifikowanie, pomimo, że spóźnione, pomogło by choćby w małym stopniu forum, które cieszyło się dobrą opinią i zainteresowaniem.

Osobiście mam wielki sentyment do tego forum (wyróżnienie mnie rangą Supporta było dla mnie czymś, co zapamiętam do końca życia). Próbowałem kiedyś zasugerować jakieś działania, szkoda tylko że z marnym skutkiem: LINK, tylko nie doczekałem się odzewu ze strony Adminów.

Prosiłbym o poważne podejście do tematu. Chciałbym zobaczyć rzetelne i konkretne odpowiedzi, szczególnie ze strony Administracji. Proszę odpowiedzi do mnie potraktować nie jak do usera, który porzucił forum tylko jak do człowieka, który chętnie pomagał innym i miał na celu progres forum. Proszę tylko o odrobinę szacunku.

DoGeR 

Sony Ericsson: Aino
Sieć: Plus GSM
Piwa: 345/24
Wysłany: 2012-06-11, 19:25   

Forów poświęconych marce Android jest sporo, nie mamy szans z nimi konkurować. Aktualnie w wyszukiwarkach spada ilość wyszukiwań związanych z marką Sony Ericsson - co jest bezpośrednim powodem spadku odwiedzin.

klosiar32 
Reggae!

Sony Ericsson: Elm
Piwa: 71/229
Wysłany: 2012-06-13, 21:08   

Pomoc klasycznym użytkownikom też jest potrzebna. ;)
Jeśli Administracja ma opłacalne zyski dzięki reklamom po opłacie za serwer to niech forum żyje dalej dla Sony Ericsson'ów.

YoNi14, wpadaj ziomek na inne fora, rozumiem że sentymentalność, ale dla Ciebie to (ten sentyment) już obrosło kurzem pomiędzy szczochami kota w starej piwnicy. ( taka dygresyjeczka malutka)

Postaw piwo autorowi tego posta

YoNi14 
Sony Ericsson
A7X Fan

Sony Ericsson: C702
Piwa: 294/25
Wysłany: 2012-06-14, 18:25   

DoGeR napisał/a:
Forów poświęconych marce Android jest sporo, nie mamy szans z nimi konkurować. Aktualnie w wyszukiwarkach spada ilość wyszukiwań związanych z marką Sony Ericsson - co jest bezpośrednim powodem spadku odwiedzin.

Czyli mam rozumieć, że jakiekolwiek zmiany na forum nie będzie nawet w planach ??

klosiar32 napisał/a:
Pomoc klasycznym użytkownikom też jest potrzebna. ;)
Jeśli Administracja ma opłacalne zyski dzięki reklamom po opłacie za serwer to niech forum żyje dalej dla Sony Ericsson'ów.

Ja oczywiście rozumiem, że są osoby, które dalej korzystają ze Soniaków. Chodziło mi o to aby rozszerzyć forum o nowe działy, przykładając do nich większą wagę. Na początku było by ciężko ale przynajmniej byłby progres.

klosiar32 napisał/a:
YoNi14, wpadaj ziomek na inne fora, rozumiem że sentymentalność, ale dla Ciebie to (ten sentyment) już obrosło kurzem pomiędzy szczochami kota w starej piwnicy. ( taka dygresyjeczka malutka)

Na chwilę obecną mam iPhone 4 i na Androida nie mam zamiaru się przerzucać...

DoGeR 

Sony Ericsson: Aino
Piwa: 345/24
Wysłany: 2012-06-14, 18:34   

YoNi14 napisał/a:
Czyli mam rozumieć, że jakiekolwiek zmiany na forum nie będzie nawet w planach

A co zmieniać? Download dla Androida jest. Pomoc - dział X

czacha154 
Pijawka

Sony Ericsson: K320i
Postawił 7 piw(a)
Wysłany: 2012-12-22, 10:47   

A może coś pod LG bo ja właśnie na takim śmigam:)

Don Vito 
Don patrzy i czuwa

Sony Ericsson: Inny
Sieć: Play
Piwa: 313/60
Wysłany: 2014-08-08, 23:16   

Cóż dawno mnie tu nie było raz nie pisałem od bardzo dawna więc i odkopie ten temat mocno już wiekowy. Myślę że tutaj w tej chwili nie chodzi już o bicie rekordów co do ilości odsłon, ilości jednocześnie aktywnych użytkowników itp. Co o to żeby jeszcze gdzieś zostały w sieci jakieś wzmianki co do tego co z Se można było robić mimo ograniczonych możliwości, a jak ktoś gdzieś w jakiejś starej szafie znajdzie taki telefonik wiedział co do czego. Gdyby DoGeR chciał już dawno by tego forum nie było, a jednak nadal istnieje ono w sieci

Pomagam tylko na forum
Wieszkość moich motywów dostępna jest tu. Zapraszam

hubert123454 
Bass Sound System xD

Sony Ericsson: Xperia X8
Sieć: Orange
Piwa: 312/320
Wysłany: 2014-08-09, 07:21   

Don Vito, forum istnieje ale popada w zapomnienie...

Ponoć Doger sprzedał forum komuś...

Don Vito 
Don patrzy i czuwa

Sony Ericsson: Inny
Piwa: 313/60
Wysłany: 2014-08-17, 17:37   

hubert123454, Jak by sprzedał to by prawdopodobnie tu jakieś zmiany następowały.. ale fakt domena ma inne dane podane niż wcześniej i z tego co wyczytałem to teraz należy do kogoś z Rzeszowa...

Teraz tylko pytanie czy od 2015-08-12 forum w ogóle będzie istnieć na tej domenie bo do tego czasu jest jej ważność...

Pomagam tylko na forum
Wieszkość moich motywów dostępna jest tu. Zapraszam

hubert123454 
Bass Sound System xD

Sony Ericsson: Xperia X8
Sieć: Orange
Piwa: 312/320
Wysłany: 2014-08-18, 06:34   

z Nowym administratorem nikt nie ma kontaktu, a forum pewnie zniknie jeżeli admin nie opłaci serwera.

elwira87 
Pijawka

Sony Ericsson: Jalou
Wysłany: 2016-12-04, 19:36   

ale nie znikneło to chyba dobrze

Odpowiedz do tematu