Strona wykorzystuje cookies. Jeżeli się na to nie zgadzasz wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.
FORUM Sony Ericsson - download, pobierz dzwonki, tapety, gry java Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Don Vito 
Don patrzy i czuwa

Sony Ericsson: Inny
Sieć: Play
Piwa: 313/60
Wysłany: 2012-02-17, 15:22   Oficjalnie: Sony Ericsson staje się przeszłością

To, co zapowiadano od kilku miesięcy, stało się faktem. Wieloletni mariaż Sony i Ericssona oficjalnie dobiegł końca. Teraz japoński koncern będzie oferował smartfony i tablety pod własną marką (oficjalnie będzie używana nazwa Sony Mobile Communications).

Rozstanie było kosztowne – wykupienie od szwedzkiej firmy komunikacyjnej 50% udziałów kosztowało Sony blisko 1,5 mld dol., czyli prawie 5 mld zł. Trwający od 27 października 2011 proces wreszcie dobiegł końca. Japońska spółka od dawna przygotowywała użytkowników do zmiany nazwy: modele nowych smartfonów miały na obudowie już nowe logo.

Z pewnością niektórzy będą tęsknić za bąblem symbolizującym Sony Ericssona, ale dla konsumentów niewiele się zmieni. O ile kiedyś – w zamierzchłych czasach, tj. pod koniec XX. wieku – słuchawki Ericssona były popularne (ach te klapki), to wydaje się, że w ostatnich latach więcej do powiedzenia mieli inżynierowie czy designerzy Sony. Potwierdza to też fakt, że świeżo zaprezentowane słuchawki – choć o lekko zmodyfikowanym wyglądzie – to w zasadzie klony ostatnich Xperii.

Rebranding nie powinien zatem wyjść spółce na złe, raczej uratuje słabnącą w ostatnim czasie pozycję marki. Sony zamierza bowiem zintegrować działy technologii mobilnych oraz innej elektroniki użytkowej, co jest dobrą wiadomością np. dla użytkowników telewizorów Bravia japońskiego producenta. Już wkrótce mogą one mieć na pokładzie podobne funkcje jak SmartTV Samsunga.

Źródło:komorkomania.pl

Pomagam tylko na forum
Wieszkość moich motywów dostępna jest tu. Zapraszam
Postaw piwo autorowi tego posta

hubert123454 
Bass Sound System xD

Sony Ericsson: Xperia X8
Sieć: Orange
Piwa: 312/320
Wysłany: 2012-02-18, 15:43   

Na złe nie wyjdzie a pewnie Sony będzie mogło więcej swoich technologi wprowadzić do swoich smartfonów raczej tak będzie po drugie smartfony Sony zyskają większą funkcjonalność.

Luke16 
Pijawka

Sony Ericsson: Hazel
Wysłany: 2012-05-01, 22:12   

Ciekawi mnie tylko jeden fakt ... Czy teraz Sony wycofa się z telefonów standardowych i zostanie przy samych dotykach... Bo może określicie mnie za starodawnego ale nie mogę się przełamać do dotykowych i jeżeli mój hazel się skończy a sony nie będzie miało w ofercie nic oprócz dotyku to tej marce podziękuje...

klosiar32 
Reggae!

Sony Ericsson: Elm
Sieć: Plus GSM
Piwa: 71/229
Wysłany: 2012-05-02, 00:01   

Luke16, wątpię że powrócą do standardowych..
jak Hazel zrobi "papa" pozostają używane ;)

Teraz wszystko brnie w dotyk, a Sony lubi nowoczesność itp.

Luke16 
Pijawka

Sony Ericsson: Hazel
Wysłany: 2012-05-02, 09:02   

Tylko po co człowiekowi który w telefonie wykorzystuje głównie 2 funkcje czyli smsowanie i dzwonienie i niekiedy trzecią funkcje do rzadkości tak naprawdę ale zrobienie zdjęcia to po diabła mi super ekstra dotyk mega gadżetów w środku których nie wykorzystam w 90%??? No i oczywiście cena mnie nie będzie stać na telefon za 1500zł ... Widze że znów się szykuje powrót do nokii bądź samsunga .... :kwasny:

klosiar32 
Reggae!

Sony Ericsson: Elm
Sieć: Plus GSM
Piwa: 71/229
Wysłany: 2012-05-02, 15:19   

Luke16, pozostaje opcja wyboru telefonu dla seniora ;D

alicec12 
Pijawka

Sony Ericsson: C510
Sieć: Orange
Wysłany: 2017-09-25, 13:38   

Luke16 napisał/a:
Tylko po co człowiekowi który w telefonie wykorzystuje głównie 2 funkcje czyli smsowanie i dzwonienie i niekiedy trzecią funkcje do rzadkości tak naprawdę ale zrobienie zdjęcia to po diabła mi super ekstra dotyk mega assurances obsèques gadżetów w środku których nie wykorzystam w 90%??? No i oczywiście cena mnie nie będzie stać na telefon za 1500zł ... Widze że znów się szykuje powrót do nokii bądź samsunga .... :kwasny:

Ale kiedy powiesz, cofasz się do starych telefonów, myślę, że nie są tak stare, ponieważ niektórzy ludzie nadal używają tych nodeli.

Odpowiedz do tematu