Strona wykorzystuje cookies. Jeżeli się na to nie zgadzasz wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.
FORUM Sony Ericsson - download, pobierz dzwonki, tapety, gry java Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
maaniek9 
SE Junior GSM

Sony Ericsson: K550i
Sieć: Orange
Piwa: 15/7
Wysłany: 2008-07-26, 00:27   Pytanie związane z P990i i nie tylko.

Mam kilka pytań. Czy ten SE ma lampę błyskową taką jak np. K800i czy może diodę (latarkę) taką jak K550i? Posiada on także funkcję WiFi. Jeżeli mam w domu Access - Point'a to po prostu włączam połączenie i mam internet w telefonie ? A teraz kilka pytań nie dotyczących bezpośrednio telefonu. Czy za połączenia wideo w Orange płaci się jak za normalne połączenie, czy może wygląda to trochę inaczej ? Co daje folia Glasser? Co to jest HSCSD? Nie chciało mi się zakładać kilku tematów, dlatego pomyślałem że wszystkie pytania dotyczą w pewnym stopniu P 990i i założyłem jeden temat.

Domel 55 
SE Rulex

Sony Ericsson: K800i
Piwa: 170/55
Wysłany: 2008-07-26, 10:41   

Telefon ten posiada lampę błyskową :) Ma WiFi . Nie mam pojęcia co to jest wogóle Access - Point wiec na to pytanie ci nie odpowiem . Za połączenie video płaci się chyba jak za normalne połączenie . Co to jest folia Glasser ?? hmm... nie wiem ale mogę się domyślić ze zakłada się ją na wyświetlacz telefonu bądz tez na inne czesci (obiektyw aparatu) .

HSCSD :
High-Speed Circuit-Switched Data - rozwinięcie transmisji GSM, wykorzystujące do transmisji danych do czterech kanałów radiowych jednocześnie. Ilość wykorzystanych kanałów jest ustalana dynamicznie w zależności od zapotrzebowania.

Pozwala to na zwiększenie prędkości transferu danych do 56,7 kb/s. HSCSD został stworzony w celu optymalizacji kodu korygującego błędy podczas transmiji danych. Korekcja błędów wykorzystana w transmisji GSM zajmowała zbyt wiele miejsca w porównaniu z zawartą informacją, dlatego też rozpoczęto prace nad nowym protokołem. HSCSD umożliwia kilka pozomów korekcji błędów w zależnośći od jakości połączenia radiowego. Pozwala na korzystanie z aplikacji uwarunkowanych czasowo, od których oczekuje się stosunkowo stałej szybkości przesyłania danych. Protokół ten znalazł zastosowanie w przekazach plików poczty elektronicznej i plików komputerowych, dużych plików graficznych lub telekonferencjach. Protokół HSCSD nie musi czekać na pozwolenie, aby przesłać pakiet z sieci.

No to chyba tyle .

Ps. Tu masz adres do telefonu - http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/p990i/ .

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
maaniek9
maaniek9 
SE Junior GSM

Sony Ericsson: K550i
Piwa: 15/7
Wysłany: 2008-07-27, 14:56   

Access - Point to jest coś w rodzaju routera tyle że dane przesyłane są za pomocą WiFi, a nie za pomocą kabla.

Domel 55, dzięki za pomoc Dostajesz piwo. :ok:

PS Temat dalej aktualny, ponieważ nie dostałem odpowiedzi na inne pytania :)

kuba99 
SE Junior
Fan Sony Ericssona

Sony Ericsson: C902
Piwa: 3/6
Wysłany: 2008-10-11, 16:34   

Telefon posiada lampę błyskową jedynie w formie diody LED.

Postaw piwo autorowi tego posta

edison47 
Pijawka

Sony Ericsson: T650i
Sieć: Inna
Wysłany: 2008-11-07, 11:59   

Hmmmm, mój kumpel miał model o ktorym mowicie, i bardzo go sobie zachwalal. Ja teraz zastanawiam się nad kupnem telefonu. Myslicie ze warto go brać?

Jelczbus 
SE Junior

Sony Ericsson: P990i
Postawił 6 piw(a)
Wysłany: 2008-11-08, 20:17   

Moje doświadczenie z P990i było dość przykre, dlatego osobiście nie polecam, ale może to tylko ja trafiłem na taki bubel. ;)

Odpowiedz do tematu