Strona wykorzystuje cookies. Jeżeli się na to nie zgadzasz wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.
FORUM Sony Ericsson - download, pobierz dzwonki, tapety, gry java Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Minio
2010-12-31, 13:57
Autor Wiadomość
YoNi14 
Sony Ericsson
A7X Fan

Sony Ericsson: C702
Piwa: 294/25
Wysłany: 2010-12-11, 16:32   Porządek z "rangami"

Mija rok od kiedy regularnie uczestniczę w życiu Naszego forum. III kwartał/początek obecnego forum to okres, gdzie Uploaderzy (mam tu na myśli konkretnie dwóch) wzięli w obroty dział Download. Od maja/czerwca zauważyłem, że nie było chociaż jednego usera, kto byłby godny rangi Uploader. Wiem, że każdemu mogło się zdarzyć, że nie ma ochoty już wrzucać rzeczy na forum. Widzę również takich, którzy obrali sobie zdobycie rangi i co za tym idzie - osiedzenie na laurach - a ranga zobowiązuje.

To zjawisko jest obecne nie tylko w dziale Downloadu ale także w innych działach. Zauważyłem, że dużo VIP'ów jest praktycznie nieobecnych na forum. Tak więc proszę Administrację o weryfikację każdego usera z rangą, który już od dłuższego czasu nie udziela się na forum lub nie logują się wcale od kilku tygodni/miesięcy, a resztę userów o opinię, czy to ma sens.

Taquito 
jpn na 100%

Sony Ericsson: Inny
Sieć: Inna
Piwa: 1514/494
Wysłany: 2010-12-11, 16:39   

a co to za różnica czy ktoś ma vipa czy nie ? ta ranga do niczego nie zobowiązuje. jeżeli chodzi o rangi uplinker i wyższe to się zgadzam.

Postaw piwo autorowi tego posta

Don Vito 
Don patrzy i czuwa

Sieć: Play
Piwa: 313/60
Wysłany: 2010-12-11, 16:43   

YoNi14, co jakiś czas robi się takie porządki. Co do rangi V.I.P. to dostają ja przeważnie osoby które miały kiedyś wyższa range. Na przykład NeXus, ToSteR to byli admini włożyli sporo wcześniej w to forum i wyróżnienie im się należny mimo że teraz się teraz nie pokazują ja rangi V.I.P. bym nie ruszał ale reszta jak najbardziej trzeba się zająć

Pomagam tylko na forum
Wieszkość moich motywów dostępna jest tu. Zapraszam

YoNi14 
Sony Ericsson
A7X Fan

Wysłany: 2010-12-11, 16:47   

Don Vito, zawsze kto się bardzo przysłużył dla dobra forum mógłby mieć rangę przyjaciel, ale np. ktoś kto zarejestrował się na forum, wrzucił w jeden dzień 999 gier i dostał rangę Uplinker nie powinien od razu dostawać VIP'a (np.xAssassiNx).

Taquito 
jpn na 100%

Piwa: 1514/494
Wysłany: 2010-12-11, 16:57   

ALE CO CI TO PRZESZKADZA ŻE KTOŚ MA VIPA ! ! ! ! ?
masz supporta to się ciesz i siedź cicho. jak ktoś będzie miał jakąś wyższą rangę i będzie nieaktywny to wtedy możesz pisać.

YoNi14 
Sony Ericsson
A7X Fan

Wysłany: 2010-12-11, 17:09   

Taquito, jak wolisz.

Prosiłbym o wypowiedzenie się w tej sprawie Administracji.

Minio 

Sony Ericsson: K750i
Sieć: Orange
Piwa: 692/100
Wysłany: 2010-12-11, 17:19   

ViP'y, oprócz tego co napisał Don Vito, to osoby, które za to zapłaciły. Mieli dostęp do odpowiedniego działu, który kiedyś istniał, więc oni są nie do ruszenia, reszta to po prostu użytkownicy, którzy kiedyś mieli jakąkolwiek rangę i odeszli/zostali zdegradowani.
Pierwszych dwóch to jakieś typy z wiochy Dogera, więc to do niego pretensje ;C
Uploaderów chwilowo nie ma, do moderatorów i uplinkerów nie ma większych zastrzeżeń.
xAssassiNx dostał bana na dwa miesiące i potem już nie chciało mu się nic robić, ale według wytycznej stracona ranga = ViP, należy mu się to.

Taquito, nie krzycz :(

Jeżeli pisząc na GG nie przedstawisz się nickiem nie licz na odpowiedź.
Sig&av by Krolu

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
hubert123454
Krolu 

Piwa: 164/34
Wysłany: 2010-12-12, 21:45   

Minio napisał/a:
ViP'y, oprócz tego co napisał Don Vito, to osoby, które za to zapłaciły. Mieli dostęp do odpowiedniego działu, który kiedyś istniał, więc oni są nie do ruszenia, reszta to po prostu użytkownicy, którzy kiedyś mieli jakąkolwiek rangę i odeszli/zostali zdegradowani.
Pierwszych dwóch to jakieś typy z wiochy Dogera, więc to do niego pretensje ;C
Uploaderów chwilowo nie ma, do moderatorów i uplinkerów nie ma większych zastrzeżeń.
xAssassiNx dostał bana na dwa miesiące i potem już nie chciało mu się nic robić, ale według wytycznej stracona ranga = ViP, należy mu się to.

Taquito, nie krzycz :(

a ja nie mam nic ;((

nie pier*ol, salutuj mistrzowi

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi