Strona wykorzystuje cookies. Jeżeli się na to nie zgadzasz wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.
FORUM Sony Ericsson - download, pobierz dzwonki, tapety, gry java Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Minio
2010-12-31, 13:56

Pomysł jest
ok
100%
 100%  [ 2 ]
nie ok
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
klosiar32 
Reggae!

Sony Ericsson: Elm
Sieć: Plus GSM
Piwa: 71/229
Wysłany: 2010-12-26, 16:14   Dział Dyskusji oraz Pomocy

Witam, w dziale Rozmowy i Dyskusje oraz w dziele Pomoc pojawiają się na przemian tematy o tej samej tematyce. Jeden powinien być Dyskusjach natomiast drugi będący w Dyskusjach powinien być w Pomocy.

Proponuje rozdzielić te działy na dodatkowe kategorie ( jaki fon wybrać itp.) lub [ co może być lepsze ] udostępnić osobą z Support Team uprawnienia do moderowania w dziale Dyskusje i Problemy. Mając takie uprawnienia my Support Team możemy zamykać tematy, edytować posty w Dyskusjach. W obydwu działach nasz wkład jest duży.

Początkowe byłem za pierwszym pomysłem lecz w trakcie pisania tego tematu wpadłem na drugi, który bardziej by się sprawdził.

Najbardziej czekam na opinie członków Support Teamu, Moderatorów oraz Administratorów
Użytkownicy forum, którzy mieli problem z wybraniem odpowiedniego działu do założenia tematu także są proszeni o opinie w tej sprawie.

Pozdrawiam, klosiar32

PS Jeżeli jesteś za napisz czy za pierwszym pomysłem klosiar32, za drugiem pomysłem klosiar32 lub za pomysłem Don Vito

Ostatnio zmieniony przez klosiar32 2010-12-26, 22:50, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Don Vito 
Don patrzy i czuwa

Sony Ericsson: Inny
Sieć: Play
Piwa: 313/60
Wysłany: 2010-12-26, 16:36   

klosiar32, szczerze mówiąc to w pierwszych dwóch linijkach nie wiem o co ci chodzi, to się kupy(wiem brzmi to dość dziwnie) się nie nie trzyma. Napisz to jakoś tak żeby wszyscy zrozumieli.

Pomagam tylko na forum
Wieszkość moich motywów dostępna jest tu. Zapraszam

klosiar32 
Reggae!

Wysłany: 2010-12-26, 16:39   

Don Vito, trudno jest to napisać

W tych działach są zamieszczane nie odpowiednio tematy

Pomoc = problem

W problem Support dużo sie udziela a nie mam praw do moderowania

A zgłaszania każdego tematu było by uciążliwe

Don Vito 
Don patrzy i czuwa

Sony Ericsson: Inny
Sieć: Play
Piwa: 313/60
Wysłany: 2010-12-26, 16:49   

klosiar32, no w tym wypadku zgadzam się z twoją propozycja ten wypadało by żeby dział rozmowy i dyskusje wszedł w zakres działań Supportów, jest jeszcze jedna opcja o której chyba zapomniałeś można je połączyć likwidując dział rozmowy i dyskusje gdyz jego role mógł by przejąć dział pomocy :]

Pomagam tylko na forum
Wieszkość moich motywów dostępna jest tu. Zapraszam

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
klosiar32
YoNi14 
Sony Ericsson
A7X Fan

Sony Ericsson: C702
Piwa: 294/25
Wysłany: 2010-12-26, 20:52   

A ja zrobiłbym tak, że zlikwidowałbym dział Rozmowy i Dyskusje , a Pytania i Problemy zostawiłbym bez zmian. Na czym polegała by ta likwidacja ?? Otóż wszystkie tematy z Rozmowy i Dyskusje można przenieść do Pytania i Problemy i poprzedni dział usunąć. Te działy są nawet można powiedzieć podobne: mnożna w nich napisać o problemie z jakimś nietypowym modelem :se: lub pomóc w wyborze pomiędzy kilkoma modelami :se: .

Jest też taka sprawa, że nowi userzy nie zastanawiają się dogłębnie gdzie napisać swój post dot. jakiegoś problemu i piszą gdziekolwiek byle by dostał odpowiedź (przez co spamią) - co przemawia również za moją propozycją, gdyż jeszcze większy podział jeszcze bardziej zamiesza w głowie userom.

klosiar32 
Reggae!

Wysłany: 2010-12-26, 21:47   

YoNi14, jednym zdaniem wywnioskowałeś z postu mojego i Don Vito :P

Ale dokładnie oto mi chodzi :]

W dziale pomoc można zrobić dodatkowe pod fora "Czy kupić:" i w tym serie. Ktoś chce kupić C902 i napisze (aktualnie) w Problemy i Dyskusje nie szukając w szukajce hasło "czy kupić C902 ?"

Po wprowadzeniu zmiany klika w odpowiednie działy i pod fora szuka upatrzonego modelu i czyta posty a jeżeli takowego nie ma zakłada nowy temat.

Pomoc>Czy kupić:>Seria C/R>(temat)C902

Nie ma potrzeby zakładania podfora z K500i bo nikt już tego nie kupuje, wystarczą seri a w nich tematy.

Ten pan wyżej od C902 wchodzi do seri C/R i na dole wpisuje C902 w szukajce w przypadku dużej ilości tematów.

Korzyści ?? Mniej spamu, którego nienawidzimy :rotfl:

Następne podfore (nie wiem czy dobrze piszę :P )
X czy Y

Pomoc>X czy Y>C902 czy C510 ?

Przy większym postaraniu się o rozbudowanie działu Pomoc możemy na tym skorzystać mniejszym spamem lecz utracimy na ilościach postów na korzyść szybko dostępnych informacji.

Chaotycznie ? wiem :D ale tak już mam, piszę swoje myśli :P

Pozdrawiam, klosiar32

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi