Strona wykorzystuje cookies. Jeżeli się na to nie zgadzasz wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.
FORUM Sony Ericsson - download, pobierz dzwonki, tapety, gry java Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
krysstian888 
Pijawka

Sony Ericsson: P1i
Wysłany: 2011-10-08, 10:54   P1i nie chce się włączyć (tak jak by nie ładował systemu)

Witam
Jestem tutaj nowy ponieważ do tej pory korzystałem z forum uiq3.eu ale ale zamknęli bo domena jest na sprzedaż.

A więc mam następujący problem.
Kilka dni temu podczas rozmowy telefon mi się rozładował, gdy chciałem go podłączyć pod ładowarkę tylko zapala się podświetlenie ekranu (bo ekran jest czarny) oraz podświetlenie klawiatury - tak dzieje się przez kilka sekund a następnie gaśnie i znów się zapala.
Wydaje mi się ze padł soft, także chciałem go zaktualizować SEUS-em a tutaj zonk nie ma do wyboru P1i :przestraszony: (nawet zadzwoniłem do biura obsługi se a tutaj z dniem 30 września przestano udzielać wsparcia dla tego modelu) :/
Dlatego też mam pytanie czy można skądś pobrać jakiś soft (najlepiej najnowszy jaki był) do P1i i zainstalować go jakimś programem (był bym wdzięczny za małą instrukcję instalacji).

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

[ Dodano: 2011-10-15, 10:20 ]
Witam
Po kilku dniach szperania po internecie nic nie znalazłem ;/
(tzn. gdyby seus udostępniał nadal aktualizacje dla platformy uiq3 to problemu by nie było całość to 30 min roboty ale ze nie udostępnia aktualizacji to żadnym darmowym programem nie da się nic zrobić) na jednym z forum zaoferował mi się koleś ze naprawia te telefony SEToolem za 40zł zdalnie bez wychodzenia z domu (w zwykłych serwisach cena około 90zł ;/)
Także skorzystałem i telefonik działa.
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu